Asistentka k nám do agentur

Praha ID 1486

Shrnutí akce

Do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici Asistentka. 

Jsi mladá, ambiciózní, plná pozitivní energie a chceš se podílet na rozvoji naší agentury? 


 

Popis akce

Zkrátka, nebojíš se ničeho a máš plno nápadů, které bys ráda realizovala? Jsme mladý, dynamický a dravý kolektiv, který má vedle sebe rád usměvavé a optimisticky naladěné lidi, a to i ve chvílích, kdy jsme v presu a pod tlakem. Vždyť žijeme jen jednou, tak proč se v práci stresovat ????

Studuješ VŠ a hledáš brigádu, kde bys nerada trávila čas na jednom místě, ale vybrala si prostředí, které by ti pro práci vyhovovalo nejvíce, ať už klid domova nebo naopak ruch některé pražské kavárny? Nebojíš se vyřídit hovor nebo odpovědět na email, a to nejen v češtině, ale i v cizím jazyce? 

Co bude tvým denním chlebem:

Dokážeš samostatně zorganizovat úkoly a dotáhnout jej do konce? Máš opravdu tah na branku,  hodláš nám ho ukázat? Jsi flexibilní, máš reprezentativní vzhled a dokážeš napsat např.jednoduchý inzerát, objednat letenky nebo vybrat dobré víno pro klienta? Nebojíš se výzev a jsi pro ně ochotný/á udělat cokoliv, abys vše dotáhl/a úspěšně cíle?  Je pro tebe důležité, aby za tebou byl vidět kus dobré práce? Dokážeš postavit balíčky a připravit je pro umístění na web? Tak tebe hledáme.. 

Čím nás zaujmeš?

Skvělé organizační schopnosti
Spolehlivost
Jsi aktivní řidič sk B 
Umíš to s PC (MS Office) - hlavně s Excelem
Hledáme člověka, kterému dává smysl to, co děláme, chce se s námi podílet na projektech pro lokální i mezinárodní klienty a chce se stát profesionálem v této oblasti.V tomto případě preferujeme angličtinu a další jazyk je jen výhodou.

Pracovní prostředí:
- velmi operativně podle typu akce – kombinace doma, v naší kanceláři, přímo na akcích 

Typ spolupráce:
Na začátek nabídneme jen  DPP/IČO - pokud ukážeš že pravdu ti o to co děláme jde, nabídneme ti HPP nebo dále možnost spolupráce na IČO plus další bonusy.

Osobní setkání je pro nás velmi důležité a pokud nás zaujmeš, rádi si s tebou posedíme na kávě a vše probereme osobně. Přihlas se zde a pošli své CV na ‪prace@promoterky.com‬ do předmětu uveď “Asistentka”


Reprezentativní vzhled – nutné mít u nás kvalitní profi fotografie v portfoliu a vyplněné všechny informace.

Další garantované nabídky v případě oboustranné spokojenosti – máme mnoho poptávek na různé kulturní a obchodní akce. Stačí být pouze registrován a mít kvalitně vyplněný profil a kvalitní fotky. Pokud profi fotky nemáte, fotky pro Vás zajistíme za bezkonkurenční cenu na trhu. Díky naší skvělé dvorní fotografce – neváhejte nás poptat na nabor@promoterky.comVíce o nabídce zde.  Další úkázka fotek zde

POZOR NOVINKA  - NOTIFIKACE O NOVÝCH NABÍDKÁCH PŘÍMO NA MOBIL ČTI ZDE - NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT K ODBĚRU

V případě zájmu o tuto nabídku, je nutné být nejdřív registrovaný u nás v agentuře na https://www.promoterky.com/registrace. Po úspěšné jednorázové registraci k nám do agentury se stačí už pak vždy jen se přihlásit na akci – uveďte e-mail který jste použili při registraci a klikněte na „Potvrdit“. Platí pro tuto akci i další. Pro úspěšné dokončení přihlášení na akci, Vám do emailu vždy přijde email, že jste se na akci přihlásili, v emailu jen klikněte na link a tím je celý proces hotový. Pokud v emailu nepotvrdíte tuto přihlášku, neuvidíme Vás v systému jako přihlášené, proto si prosím na to dávejte pozor. Po emailovém potvrzení vás uvidíme přihlášené na této akci. Pokud ještě registraci nemáte, je nejdříve nutné ji pro spolupráci s námi provést na https://www.promoterky.com/registrace.


Pokud chcete být jako první informováni o našich nových nabídkách, požádejte o zasílání upozornění přímo na mobil více zde nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/- kde bude vždy uveřejněna nová nabídka.
Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem Instagramu  
www.instagram.com/Promoterky/


Přihlaste se na akci. V případě, že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení.
 

COVIDOVÁ OPATŘENÍ pouze pro vybrané a potvrzené slečny na akce!!!
 

POZOR!!! - ČTĚTE COVIDOVÁ OPATŘENÍ!
 

Kvůli novým opatřením vlády a COVIDUtest je ke každé akci vyžadován ne starší než 48 hodin. Nařízení vlády ČR. Dle stavu a opatření ohledně COVID je nutné dodržovat všechny hygienická opatření jako když jdete na jakoukoliv jinou brigádu, se zdarma otestovat kdekoliv na pojišťovnu – NEGATIVNÍ COVID test ne starší (čerstvý) než 48 hodin (čerstvý)!!! Mít u sebe!!! V případě kontroly oficiální papír nebo email z testovacího místa – máte zdarma nárok každé 3 dny – potvrzeno takto naším právníkem, že to tak může být – nám je nutné zaslat potvrzení 8 hodin před jakoukoliv akcí na email – nabor@promoterky.com z emailu, pod kterým jste u nás registrována/ý, se kterým se tedy vždy hlásíte na akci – (musíme to mít evidované a ověřené). Dále je nutné mít u sebe respirátor. V případě, že jste již očkovaná/ý, platné 14 dnů po druhé dávce. Potvrzení o očkovaní mít u sebe a opět odeslat na email jeho kopii 8 hodin před akcí na email nabor@promoterky.com. Opět prosím mít i tak u sebe respirátor. 

Těšíme se na spolupráci!
Promoterky.COM
Telefon: +420 777 534 000
E-mail:
nabor@promoterky.com
Web: www.Promoterky.COM
E-mail pro firmy na poptávku našich spolupracovníků na eventy: info@promoterky.com
Naše kontakty:

www.Promoterky.COM 
Telefon: + 420 777 534 000
E-mail:
info@promoterky.com
Facebook messenger: https://m.me/promoterky/
Web: www.promoterky.com
Web: www.promoterky.cz
Web: www.modelky.agency
Web: www.hostesky.agency
Web: www.promoterky.agency
Google: https://g.page/Promoterky/
Telegram: https://t.me/Promoterky
Instagram:  www.instagram.com/promoterky/
Facebook: www.Facebook.com/Promoterky/
Facebook: www.Facebook.com/PromoterkySK
Facebook: www.Facebook.com/PromoterkyCREW
Twitter: https://www.twitter.com/Promoterky/ 
 Web: http://www.spolecenskedoprovody.cz/ 
Web:
www.spolecenskedoprovody.cz
Google: https://g.page/SpolecenskeDoprovody
Facebook: www.Facebook.com/SpolecenskeDoprovody/
Instagram: www.instagram.com/spolecenskedoprovody/
Twitter:  https://www.twitter.com/Doprovody/ 
Telefon: + 420 608 987 000
E-mail:
info@spolecenskedoprovody.cz

 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...