Nové tváře na společenské doprovody - skvělá brigáda kde si za měsíc můžete vydělat i 7000 € +

Česká republika ID 1522

Shrnutí akce

Co obnáší dělat profesionální doprovod?
Jedna se o službu profi garde na jakoukoliv společenskou
akci nebo dovolenou. Spousta lidí si myslí, že ženy,
které tyto služby nabízejí, se svými klienty i spí,
ale není to pravda!!! Můžete si stanovit pravidla,
jaká chcete, vybírat si, s kým půjdete i jak často.

Krásný článek zde: https://t.me/SpolecenskeDoprovody/5

 

Popis akce

Hledáme velmi atraktivní a dívky /ženy ve věku od 18 do 45 let na doprovody.

Reprezentativní vzhled - nutné mít u nás kvalitní profi fotografie v portfoliu a vyplněné všechny informace.

Cena za doprovody jsou velmi motivační, měsíčně si můžete klidně vydělat i 6000 – 7000 €

Jen u nás dbáme na – maximální diskrétnost!!! Naše databáze je neveřejná!

✅ Vaše fotky vidí jen prověřené a velké firmy, filmové společnosti, lidé s vysokou bonitou, které velmi důkladně prověřujeme. Nevidí je kdejaký uživatel internetu ...

✅ Moznost díky  nám cestovat po celém světě, podívat se na místa  a krásné ostrovy, cestovat soukromým letadlem, druhými luxusními vozy, jezdit na soukromé jachty, díky nám tohle vše můžeš zažít
✅ Za registraci platíme my vám
www.Promoterky.COM/registrace/
✅ Nabízíme Vám nafocení profesionálních fotek do portfolia za pouhých 1500 Kč od naší profesionální fotografky, běžné si agentury účtují 4000 Kč a více tisíc korun.Nebo natočení profi krátké video prezentace, kterou máte pro i pro vlastní potřebu.
Naše fotografka Michaela je moc šikovná ukázka zde: 

https://www.facebook.com/293068551482526/posts/723659195090124/?vh=e&d=n
a
https://www.facebook.com/293068551482526/posts/719893765466667/?d=n
✅ Sami aktivně modelky a hostesky nabízíme k různým projektům nebo jako tváře značek - vyjednáme Vám nejlepší možné podmínky  
✅ Propagujeme promotérky, hostesky modely/modelky, sportovní instruktory, asistentky atd,  ve více než
400 skupinách na facebooku i mimo něj na jiných webech,  kde firmy díky našim reklamám mohou spatřit Vaši fotografii a nabídnout Vám přes naši agenturu možnost spolupráce, díky naši rozsáhlé reklamní síti kterou dnes máme vybudovanou. 
✅ Vlastníme svou
Eventovou agenturu kde organizujeme různé firemní akce, kulturní akce, společenské akce s mnoho dalšího. 
✅ Zaručena 100% anonymita a diskrétnost v případě společenských doprovodů (Jedna se pouze o společenský profesionální doprovod na různé kulturně společenské akce/ dovolené kulturní akce nebo různé typy výletů a akcí) 
✅ Možnost si po registraci nastavit tzv.  “fake name” tedy přezdívku - anonymní jméno pod kterým Vás klient uvidí - snažíme se dělat maximum pro Vaše soukromí.
Registruj se mezi nás, více jak 2500 dívek a žen na :
www.promoterky.com/registrace/

Reprezentativní vzhled – nutné mít u nás kvalitní profi fotografie v portfoliu a vyplněné všechny informace.

Honorář velmi motivující částka za celý doproovod - v případě spokojenosti klientů možnost účastnit se nimi dalších akcí nebo dovolených. 

Další garantované nabídky v případě oboustranné spokojenosti – máme mnoho poptávek na různé kulturní a obchodní akce. Stačí být pouze registrován a mít kvalitně vyplněný profil a kvalitní fotky. Pokud profi fotky nemáte, fotky pro Vás zajistíme za bezkonkurenční cenu na trhu. Díky naší skvělé dvorní fotografce – neváhejte nás poptat na nabor@promoterky.comVíce o nabídce zde.  Další úkázka fotek zde

Možnost dlouhodobější spolupráce. Jedná se o seriózní a finančně zajištěné klienty. Neposkytujeme žádné sexuální služby! Jde čistě o společenské garde!

POZOR NOVINKA  - NOTIFIKACE O NOVÝCH NABÍDKÁCH PŘÍMO NA MOBIL ČTI ZDE - NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT K ODBĚRU

V případě zájmu o tuto nabídku, je nutné být nejdřív registrovaný u nás v agentuře na https://www.promoterky.com/registrace. Po úspěšné jednorázové registraci k nám do agentury se stačí už pak vždy jen se přihlásit na akci – uveďte e-mail který jste použili při registraci a klikněte na „Potvrdit“. Platí pro tuto akci i další. Pro úspěšné dokončení přihlášení na akci, Vám do emailu vždy přijde email, že jste se na akci přihlásili, v emailu jen klikněte na link a tím je celý proces hotový. Pokud v emailu nepotvrdíte tuto přihlášku, neuvidíme Vás v systému jako přihlášené, proto si prosím na to dávejte pozor. Po emailovém potvrzení vás uvidíme přihlášené na této akci. Pokud ještě registraci nemáte, je nejdříve nutné ji pro spolupráci s námi provést na https://www.promoterky.com/registrace.


Pokud chcete být jako první informováni o našich nových nabídkách, požádejte o zasílání upozornění přímo na mobil více zde nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/- kde bude vždy uveřejněna nová nabídka.
Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem Instagramu  
www.instagram.com/Promoterky/

Přihlaste se na akci. V případě, že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení.

COVIDOVÁ OPATŘENÍ pouze pro vybrané a potvrzené slečny na akce!!!

POZOR!!! - ČTĚTE COVIDOVÁ OPATŘENÍ!

Kvůli novým opatřením vlády a COVIDUtest je ke každé akci vyžadován ne starší než 48 hodin. Nařízení vlády ČR. Dle stavu a opatření ohledně COVID je nutné dodržovat všechny hygienická opatření jako když jdete na jakoukoliv jinou brigádu, se zdarma otestovat kdekoliv na pojišťovnu – NEGATIVNÍ COVID test ne starší (čerstvý) než 48 hodin (čerstvý)!!! Mít u sebe!!! V případě kontroly oficiální papír nebo email z testovacího místa – máte zdarma nárok každé 3 dny – potvrzeno takto naším právníkem, že to tak může být – nám je nutné zaslat potvrzení 8 hodin před jakoukoliv akcí na email – nabor@promoterky.com z emailu, pod kterým jste u nás registrována/ý, se kterým se tedy vždy hlásíte na akci – (musíme to mít evidované a ověřené). Dále je nutné mít u sebe respirátor. V případě, že jste již očkovaná/ý, platné 14 dnů po druhé dávce. Potvrzení o očkovaní mít u sebe a opět odeslat na email jeho kopii 8 hodin před akcí na email nabor@promoterky.com. Opět prosím mít i tak u sebe respirátor. 

Těšíme se na spolupráci!
Promoterky.COM
Telefon: +420 777 534 000
E-mail:
nabor@promoterky.com
Web: www.Promoterky.COM
E-mail pro firmy na poptávku našich spolupracovníků na eventy: info@promoterky.com
Naše kontakty:

www.Promoterky.COM 
Telefon: + 420 777 534 000
E-mail: info@promoterky.com
Facebook messenger: https://m.me/promoterky/
Web: www.promoterky.com
Web: www.promoterky.cz
Web: www.modelky.agency
Web: www.hostesky.agency
Web: www.promoterky.agency
Google: https://g.page/Promoterky/
Telegram: https://t.me/Promoterky
Instagram:  www.instagram.com/promoterky/
Facebook: www.Facebook.com/Promoterky/
Facebook: www.Facebook.com/PromoterkySK
Facebook: www.Facebook.com/PromoterkyCREW
Twitter: https://www.twitter.com/Promoterky/ 
 Web: http://www.spolecenskedoprovody.cz/ 
Web: www.spolecenskedoprovody.cz
Google: https://g.page/SpolecenskeDoprovody
Facebook: www.Facebook.com/SpolecenskeDoprovody/
Instagram: www.instagram.com/spolecenskedoprovody/
Twitter:  https://www.twitter.com/Doprovody/ 
Telefon: + 420 608 987 000
E-mail: info@spolecenskedoprovody.cz

 

 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...