Hledáme Animátory , baví Vás trávit prázdniny u moře nebo v zimě na horách a ještě si vydělat?

Česká republika ID 1004

Shrnutí akce

Říkali jste si co s prázdninami v létě nebo i zimě? Milujete teplo pláže nebo naopak zimu a hory? Zajímalo by Vás mít vaši dovolenou ještě dobré zaplacenou? Díky naši mateřské firmě www.LaScalaEVENT.COM máme dnes poptávky na různé akce v ČR i zahraničí a proto hledáme i animátory do různého resortu. Do naší unikátní databáze mají přístup lidé z hotelů, cestovních agentur, eventových společností. My vaší kvalitu rozhodně nabídnout umíme.

Popis akce

Požadavky:

  • jazykové vybavení 
  • nadšeni pro sport a kulturní akce 
  • ochotu cestovat 
  • velmi pozitivní přístup k dětem
  • časová flexibilita nebo jen příležitostná šance
  • dobré komunikační schopnosti 

POZOR!! Na tento druh akce neklikejte "Potvrzením" na akci. Pouze proveďte REGISTRACI do naší databáze.
 

V případě zájmu o tuto nabídku, se stačí jen zaregistrovat  k nám do databáze. Za registraci od nás dostanete ještě 200 Kč jednorázový registační benefit který Vám vyplatíme po první uskutečněné akci. Výhoda registrace v naší databázi je ta, že velké společnosti a firmy, které nás poptávají na různé eventy, Vás mohou najít, jako vodného kandidáta na eventy které pro je organizujeme. Zvyšujete si tím šanci na velmi zajímavé nabídky. Navíc naše databáze je neveřejná, ctíme soukromí a profesionalitu, takže naši klienti jsou z rad prověřených firem. Nemusíte se tedy obávat o své soukromí, na kterém si velmi zakládáme. 

Těšíme se na spolupráci!


Promoterky.COM 


Telefon: +420 777 534 000
E-mail:
nabor@promoterky.com
Web: www.Promoterky.COM
E-mail pro firmy na poptávku našich spolupracovníků na eventy: info@promoterky.com


Pokud chcete byt jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/  - kde bude vždy uveřejněna nová nabídka. 

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/ 

Přihlaste se na akci. V případě že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme Vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení. 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...