Hledáme do týmu profesionální společníky a společnice jako doprovod na akce.

Česká republika ID 1288

Shrnutí akce

Věděli jste, že si můžete finančně přilepšit tím, že s někým půjdete jako společenský doprovod třeba na ples, sportovní akci, nebo další kulturně společenské akce. Naše doprovody jsou čistě kulturně společenského charakteru a v našich pravidlech je zákaz poskytování jakýchkoliv druhů sexuálních služby. Zakládáme si na  profesionální úrovni našich služeb. 

Popis akce

Proč dělat doprovod pro naši agenturu? 


•    Možnost nastavit si "Fake" name tedy vaši přezdívku (je možné změnit originál jména- si po přihlášení si nastavíte takzvané "Fake"- Anonymní jméno)
•    Vaše fotky jsou u nás v bezpečí, do naší databáze mají přístup jen lidé a firmy na základě osobního setkaní a prověření. Tím se vyhnete nepříjemnosti       vystavených fotek  volně na internetu nebo webu aby Vás kdokoliv  známý našel. Ctíme především Vaše soukromí. 
•    Po registraci uvidíte do akcí, které nejsou veřejné. 
•    Možnost dostat na prestižní akce. 

Požadavky:

  • příjemný reprezentativní vzhled
  • zájem o kulturní dění a celkový přehled 
  • různé záliby a koníčky 
  • časová flexibilita 
  • jazyková výbava 

 

POZOR!! Na tento druh akce neklikejte "Potvrzením" na akci. Pouze proveďte REGISTRACI do naší databáze.
 

V případě zájmu o tuto nabídku, se stačí jen zaregistrovat  k nám do databáze. Za registraci od nás dostanete ještě 200 Kč jednorázový registační benefit který Vám vyplatíme po první uskutečněné akci. Výhoda registrace v naší databázi je ta, že velké společnosti a firmy, které nás poptávají na různé eventy, Vás mohou najít, jako vodného kandidáta na eventy které pro je organizujeme. Zvyšujete si tím šanci na velmi zajímavé nabídky. Navíc naše databáze je neveřejná, ctíme soukromí a profesionalitu, takže naši klienti jsou z rad prověřených firem. Nemusíte se tedy obávat o své soukromí, na kterém si velmi zakládáme. 

Těšíme se na spolupráci!


Promoterky.COM 


Telefon: +420 777 534 000
E-mail:
nabor@promoterky.com
Web: www.Promoterky.COM
E-mail pro firmy na poptávku našich spolupracovníků na eventy: info@promoterky.com


Pokud chcete byt jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/  - kde bude vždy uveřejněna nová nabídka. 

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/ 

Přihlaste se na akci. V případě že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme Vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení. 
 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...