Hledáme do týmu různé lektory a školitelé? Zajímala by tě spolupráce s naši firmou na našich akcích?

Česká republika ID 1005

Shrnutí akce

Pojď s námi spolupracovat a vydělej si zajímavé peníze za věci, které umíš dobře a baví tě ;) Díky  naší mateřské firmě www.LaScalaEVENT.COM máme dnes poptávky na různé akce v ČR i zahraničí a proto hledáme školitele v různých odvětvích od obchodu, management, sociální, osobní rozvoj na různé akce po celé ČR i v zahraničí. Do naší unikátní databáze mají přístup lidé z řad velkých firem a korporací, kteří hledají profesionály, jako jste právě vy. My pro Vás cely event a spojení s touto firmou zajistíme. Budeme Váš obchodní partner na dodávání zakázek. 

Popis akce

Požadavky:

  • certifikace v různých oborech 
  • dobré organizační schopnosti
  • preciznost 
  • velmi pozitivní přístup k práci
  • jazyky jsou výhodou 

POZOR!! Na tento druh akce neklikejte "Potvrzením" na akci. Pouze proveďte REGISTRACI do naší databáze.
 

V případě zájmu o tuto nabídku, se stačí jen zaregistrovat  k nám do databáze. Za registraci od nás dostanete ještě 200 Kč jednorázový registační benefit který Vám vyplatíme po první uskutečněné akci. Výhoda registrace v naší databázi je ta, že velké společnosti a firmy, které nás poptávají na různé eventy, Vás mohou najít, jako vodného kandidáta na eventy které pro je organizujeme. Zvyšujete si tím šanci na velmi zajímavé nabídky. Navíc naše databáze je neveřejná, ctíme soukromí a profesionalitu, takže naši klienti jsou z rad prověřených firem. Nemusíte se tedy obávat o své soukromí, na kterém si velmi zakládáme. 

Těšíme se na spolupráci!


Promoterky.COM 


Telefon: +420 777 534 000
E-mail:
nabor@promoterky.com
Web: www.Promoterky.COM
E-mail pro firmy na poptávku našich spolupracovníků na eventy: info@promoterky.com


Pokud chcete byt jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/  - kde bude vždy uveřejněna nová nabídka. 

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/ 

Přihlaste se na akci. V případě že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme Vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení. 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...