Hledáme talenty (casting - TV, REKLAMA atd.) do filmu, reklamy, různé lidi na známe akce.

Česká republika ID 1003

Shrnutí akce

Pokud jste někdy přemýšleli jaké by to bylo hrát třeba v reklamně, filmu, nebo účinkovat jako umělec na nějaké známe akci? Pak Vám tuhle možnost nabízíme, díky naší mateřské firmě www.LaScalaEVENT.COM máme dnes poptávky na různé lidi. Do naší databáze mají přístup lidé z marketingu, filmu a další společnosti. Využijte svou šanci právě teď ;) Pak se svěřte do našich rukou, my váš talent rozhodně prodat umíme.

Popis akce

Požadavky:

  • hledáme různé typy lidí, různého etnika, věku, zkušeností.
  • máš zajímavé koníčky, nebo umíš věci, které dokážeš nabídnout trhu?
  • angličtina - němčina  jiné jazyky výhodou 
  • časová flexibilita nebo jen příležitostná šance
  • dobré komunikační schopnosti 

POZOR!! Na tento druh akce neklikejte "Potvrzením" na akci. Pouze proveďte REGISTRACI do naší databáze.
 

V případě zájmu o tuto nabídku, se stačí jen zaregistrovat  k nám do databáze. Za registraci od nás dostanete ještě 200 Kč jednorázový registační benefit který Vám vyplatíme po první uskutečněné akci. Výhoda registrace v naší databázi je ta, že velké společnosti a firmy, které nás poptávají na různé eventy, Vás mohou najít, jako vodného kandidáta na eventy které pro je organizujeme. Zvyšujete si tím šanci na velmi zajímavé nabídky. Navíc naše databáze je neveřejná, ctíme soukromí a profesionalitu, takže naši klienti jsou z rad prověřených firem. Nemusíte se tedy obávat o své soukromí, na kterém si velmi zakládáme. 

Těšíme se na spolupráci!


Promoterky.COM 


Telefon: +420 777 534 000
E-mail:
nabor@promoterky.com
Web: www.Promoterky.COM
E-mail pro firmy na poptávku našich spolupracovníků na eventy: info@promoterky.com


Pokud chcete byt jako první informováni o našich nových nabídkách, nezapomeňte nás sledovat na Facebooku www.facebook.com/promoterky/  - kde bude vždy uveřejněna nová nabídka. 

Fotky a videa z akcí, můžete sledovat na našem instagramu www.instagram.com/Promoterky/ 

Přihlaste se na akci. V případě že budete vybráni, budeme Vás sami kontaktovat. Sdělíme Vám bližší informace a dohodneme se na osobní schůzce. Pokud se neozveme, bohužel jste vybrán/a nebyl/a, nezoufejte a zkuste další akci. Děkujeme moc za pochopení. 

Přihlaste se na akci

Následně Vám zašleme email s odkazem, pomocí kterého ještě jednou potvrdíš svůj zájem. Pozor, po každém přihlášení Ti pošleme email, který je třeba potvrdit předtím, než se budeš hlásit na další akci.

loading...